لوله پلیکا یا پولیکا در اصل همان u-pvcمی باشد که در بین مردم به لوله پلیکا شناخته می شوند حال این لوله به دلیل داشتن ویژگی های زیادی در انواع مشاغل مهندسی و دیگر مشاغل کاربرد دارند به طور مثال به دلیل زنک نزدن در خطوط فاضلاب و آبرسانی استفاده میشوند ویا بخاطر وزن کم براحتی قابل حمل می باشد.

شناخت لوله پلیکا

لوله پلیکا یا پولیکا به اسم لوله u-pvcنیز شناخنه میشود و به دلیل دارا بودن اسم عجیب وبرای راحتی کاربران به لوله پلیکا یا پولیکا نام گرفت .این لوله به دلیل داشتن دوام وکیفیت بالا از محبوبیت بالای برخوردار است لوله پلیکا تمام خایت مواد u-pvc را دارد و در برابر عواملی مانند سایش وفشار مقاومت بالایی دارد و طول عمر این نوع لوله نسبت به دیگر لوله ها بسیار بالا می باشد و به دلیل داشتن حالت یر فلز زنگ نمیزنند و این مهمترین ویژگی این مدل از لوله ها می باشد و به همین خاطر در خزوز اضلاب  وانواع سیال کاربرد دارند.

معمولا بیشتر لوله های پلیکا به صورت اکستروژن وقالب گیری تزریقی تولید میشوند.جدیدترین نوع لوله پلیکا یا u-pvcبه اسم

(پوش فیت یو پی وی سی) شناخته میشوند وبه دلیل مقاومت بالا در برابر نشستی و به علت داشتن قابلیت نصب راحت در خطوط آب وفاضلاب استفاده میشود.

مزایا و ویژگی لوله پلیکا

دوام زیاد در مقابل مواد خورنده این لوله به دلیل دارا بودن نوع خاصیت غیررسانایی  و ویژگی شیمایی در برابر مواد اسیدی و قلیایی بسیار با دوام است این ویژگی خارج وداخل لوله را پوشش داده است.

براحتی قابل حمل و جابجایی به علت نوع تکنولوژی بکار رفته در لوله های u-pvc این نوع از لوله های بسیار سبک هستند وتوسط کاربران به راحتی جابجا میشوند وهمین امر مدومیت کارگران رابسیار کاهش داده است

برخورداری از ویژگی انعطاف پذیری یکی از دلایل بادئام بودن وطول عمر زیاد لوله بهرمند بودن از همین ویژگی می باشد و در نتیجه در مقابل فشار و کشیدی و خمیدگی بسیار مقام می باشد.

دیگر ویژگی و مزایایی که این لوله دارد عبارتند از در مقابل ضربه دوام زیادی دارد وبه دلیل داشتن سطحی صاف و صیقلی اطلاک مواد سیال را کاهش می دهند و موجب طولانی تر شدن عمر لوله پولیکا می شود و در برابر حرارت وگرما نیز مقاومت چشمگیری دارد

Call Now Button02166264024